Sukienki na imprezę - przegląd najnowszych trendów

Czas imprez karnawałowych daje powody do radości, wiele pań nie ukrywa jednak niepokoju. Ten wiąże się przede wszystkim z koniecznością uzyskania odpowiedzi na odwieczne pytanie o to, co należy na siebie włożyć. Każda z nas chce wyglądać modnie i elegancko, doświadczenie podpowiada jednak, że nie zawsze jest to proste zadanie. Oczywiście, współczesna moda znacznie nam je upraszcza. Dziś nikogo nie dziwi już to, że pozornie wykluczające się style są łączone ze sobą. Co więcej, mówimy o połączeniach, które prezentują się naprawdę interesująco.

Ciągle też sprawdza się nieśmiertelna zasada mówiąca o tym, że najlepsze sukienki na imprezę to te, które zakładamy bez obaw o to, że będziemy się w nich źle czuły. Oczywiście, nie oznacza to, że dyktatorzy mody zgadzają się na każde rozwiązanie. Co sezon przynajmniej jeden typ sukienek jest przez nich promowany ze szczególną konsekwencją, w tym sezonie modne sukienki to przede wszystkim te w kształcie litery A zwłaszcza, jeśli są utrzymane w odcieniach szarości i w granatach. W cenie jest także klasyczna mała czarna zwłaszcza, jeśli uda się nam ją ożywić. Tu znakomicie sprawdza się zwłaszcza romantyczna koronka, rozwiązanie nieśmiertelne i zawsze zachwycające. Jeśli znacznie bardziej podobają się nam kreacje utrzymane w żywych kolorach, również nie powinnyśmy martwić się tym, że modna sukienka​projektanci mody ignorują nasze potrzeby.

Obecnie modna jest zwłaszcza fuksja, a także każdy z jej odcieni. Co ważne, jest to jeden z najbardziej neutralnych kolorów, mogą więc po niego sięgać nie tylko blondynki, ale również brunetki. Innym nowym trendem, który może jedynie cieszyć, jest zanik granic wiekowych. Jeśli wybieramy sukienki na imprezę i zastanawiamy się nad tym, czy wypada nam je założyć, porzućmy jak najszybciej takie myślenie. Tak długo, jak długo same czujemy się w nich dobrze, są one również odpowiednie dla naszego wieku. Bez względu na wiek możemy więc dążyć do tego, aby stać się królową balu, w tym sezonie modne są więc również transparentne, połyskujące tkaniny. Oczywiście, tego typu zestawienia mogą być dość ryzykowne, jeśli przekroczymy w którymś momencie granicę dobrego smaku. Jest to szczególnie ważne w momencie, gdy próbujemy dopasować biżuterię do modnych sukienek, pamiętajmy więc, że w takim wypadku zasada kontrastu będzie tą, która sprawdzi się najlepiej.

Kategorie: Impreza,

Autor

Redakcja eciuszek24.pl

Zespół autorów artykułów składa się z najlepszych stylitów znających branżę modową "od podszewki".